Szkoła Podstawowa i Gimnazjumw Nowym Mieście nad Pilicą

logo LiceumAktualności

Wizyta Świętego Mikołaja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Karola Wojtyły w Nowym Mieście nad Pilicą


      6 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Karola Wojtyły w Nowym Mieście nad Pilicą miało miejsce wielkie wydarzenie, wizyta Świętego Mikołaja. Wszystkie dzieci w szkole i przedszkolu czekały na niezwykłego gościa. Już od samego rana  pytały, kiedy będzie Mikołaj. Na jego cześć każde dziecko włożyło na głowę charakterystyczną czerwoną czapkę, by było bardzo Mikołajkowo.

Wszystkie dzieci z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci. Już od samego rana zawitał do naszej szkoły. Przed rozdaniem prezentów Mikołaj  sprawdzał czy wszystkie dzieci były grzeczne i zasłużyły na słodkie upominki. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.


W oczekiwaniu na „Mikołajki” uczniowie edukacji wczesnoszkolnej odwiedzili fabrykę bombek „Decor” w Piotrkowie Trybunalskim. Była to pełna wrażeń i nowych doświadczeń wycieczka. Dzieci poznały poszczególne etapy powstawania bombek choinkowych. Z wielką ciekawością przyglądały się pracy osób pracujących przy tworzeniu pięknych ozdób świątecznych. Największą radość sprawiło uczniom ozdobienie własnych bombek choinkowych, które zawisną już niedługo na ich domowych choinkach.

ZSP w Nowym Mieście nad Pilicą

 

 

 

 

Licznik online

Fotka Szkola Podstawowa

 

Fotka Szkola Podstawowa

 

 

 

Kontakt

Zespół

Szkolno-Przedszkolny

26-420 Nowe Miasto nad Pilicą

woj.mazowieckie

ul.Ogrodowa 16/16a

 

tel/fax: 48 6741023

tel/fax: 48 6741833

 

e-mail: liceumnowe@op.pl

e-mail:
nowemiastogim1@op.pl